0
09216680927

نصب ssl روی وردپرس

سلام وقت بخیر رفقا با یک آموزش دیگه امروز در خدمت شما هستیم نصب ssl روی وردپرس به ساده ترین روش اگر سوالتون این که ssl چیست  حتما مقاله قبلی رو بخونید.

معرفی افزونه های ssl

خوب دوستان چند تا افزونه براتون آماده کردم که البته من در این آموزش از یکی از اونها استفاده میکنم 

Really Simple SSL: این افزونه SSL را برای وب سایت شما به راحتی فعال می‌کند. همچنین، این افزونه به شما امکان تنظیمات SSL، ارتباط با Google Analytics و برطرف کردن مشکلات SSL را نیز می‌دهد.

WP Force SSL: این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا وب سایت خود را به SSL تبدیل کنید و اجبار کنید تا همه صفحات به SSL هدایت شوند. همچنین، این افزونه به شما امکان تنظیماتی مانند محافظت از فایل‌هایی که باید به‌صورت امن در وب سایت شما قرار گیرند وجود دارد.

SSL Insecure Content Fixer: این افزونه به شما کمک می‌کند تا مشکلات مربوط به محتوای نامشخص SSL را برطرف کنید. با نصب این افزونه، شما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که تمام محتوای شما از SSL استفاده می‌کند.

Easy HTTPS Redirection: این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا وب سایت خود را به SSL تبدیل کنید و تمام صفحات را به SSL هدایت کنید. همچنین، این افزونه به شما امکان تنظیماتی مانند چگونگی هدایت کردن وب سایت شما به SSL را می‌دهد.

با توجه به اینکه استفاده از SSL برای امنیت وب سایت بسیار حیاتی است، بهتر است همیشه از افزونه‌هایی مطمئن و به‌روز استفاده کنید.

همگی این افونه ها عالی هستند ولی ما افزونه Really Simple SSL رو که در مخزن وردپرس به بالاترین تعداد دانلود رسیده رو معرفی کنیم مراحل کار خیلی راحت طبق تصاویر جلو میریم

روی افزودن افزونه ها کلیک کنید

افزودن افزونه ssl

داخل کلمه کلیدی ssl رو سرچ کنید +5 میلیون نصب فعال داره این افزونه روی نصب اون کلیک کنید 

روی فعال سازی کلیک کنید

آغاز فعال سازی ssl

بعد از نصب با این پیغام روبرو می شید روی نصب ssl کلیک کنید

اینجا وضعیت سیستم شما رو میبینه و بعد روی دایرکتوری کلیک کنید اگه مشکلی نداشته باشه هاستتون تا آخر پیش میره 

وضعیت هاست با ssl

در آخر با این صفحه روبرو می شید و کار با موفقیت به اتمام میرسه و ssl روی وردپرس شما به صورت کامل نصب شده 

تموم شد  از سایت زیرم میفهمیم که sslکامل شده یا نه  

اینجا کلیک کن تا باز بشه 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *