0
09216680927

کد فعالسازی ویژوال استودیو

کد فعالسازی ویژوال استودیو

چه زمانی باید از کد فعالسازی استفاده بکنیم

در مقاله کد فعالسازی ویژوال استودیو یاد میگیرید که اگر بعد از گذشت مدتی یک خطا به شکل زیر را مشاهده کردید بیانگر این است که دیگر نمیتوانید به صورت رایگان از Visual Studio استفاده بکنید و برای بر طرف شدن این محدودیت باید از license ویژوال استودیو استفاده بکنید البته باید دقت داشته باشید برای فعالسازی ویژوال استودیو باید حتما License مربوط به ورژن خود را انتخاب بکنید.
ارور درخواست license ویژوال استودیو

بعد از گذشت 30 روز با صفحه بالا مواجه میشوید در این مرحله باید نسبت به فعالسازی ویژوال استودیو خود اقدام بکنید دقت داشته باشید علاوه بر ورژن یعنی اینکه نرم افزار شما متعلق به چه سالی است باید نسخه آن هم درست انتخاب بکنید که تمامی این نسخه ها را میتوانید در مقاله کد فعالسازی ویژوال استودیو مشاهده بکنید.

کد فعالسازی ویژوال استودیو 2022​​

نسخه Enterprise

VHF9H-NXBBB-638P6-6JHCY-88JWH

نسخه Professional

TD244-P4NB7-YQ6XK-Y8MMM-YWV2J

کد فعالسازی ویژوال استودیو 2020

HG8FD-DR6F8-T7G9Y-H80UI-9NUB8

YV7T8-R6C8R-C6VT9-7GBHY-80NUJ

T6RX5-EZXCR-6VT7B-Y80NU-HBGVF

CDX5X-7E5CR-86VT7-9BY9V-7TC8R

کد فعالسازی ویژوال استودیو 2019​​

نسخه Enterprise

BF8Y8 GN2QH T84XB QVY3B-RC4DF

نسخه Professional

NYWVH HT4XC R2WYW 9Y3CM-X4V3Y

نسخه Professional

NYWVH-HT4XC-R2WYW-9Y3CM-X4V3Y

کد فعالسازی ویژوال استودیو 2017​​

نسخه Enterprise

NJVYC-BMHX2-G77MM-4XJMR-6Q8QF

نسخه Professional

KBJFW-NXHK6-W4WJM-CRMQB-G3CDH

کد فعالسازی ویژوال استودیو 2015​​

نسخه Enterprise

HM6NR-QXX7C-DFW2Y-8B82K-WTYJV

نسخه Enterprise

2XNFG-KFHR8-QV3CP-3W6HT-683CH

نسخه Professional

HMGNV-WCYXV-X7G9W-YCX63-B98R2

نسخه Team Foundation Server

PTBNK-HVGCM-HB2GW-MXWMH-T3BJQ

برای فعالسازی ویژوال استودیو میتوانید از بخش بالا متناسب با ورژن IDE خود استفاده بکنید بزودی نسخه های قدیمی تر هم بر روی سایت قرار میگیرند بعد از استفاده license ویژوال استودیو بدون هیچ مشکلی میتوانید به کار خود ادامه دهید و دیگر مشکلی برای شما وجود نخواهد داشت.

ویژوال استودیو چیست

ویژوال استودیو یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) است که توسط شرکت مایکروسافت ایجاد شده است. این ابزار به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد برنامه‌ها، وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها و سرویس‌های وبی را در گونه‌های مختلف از زبان‌ها و فناوری‌ها می‌دهد. ویژوال استودیو به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارهای توسعه نرم‌افزار شناخته می‌شود و بسیاری از توسعه‌دهندگان از آن برای توسعه و مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری استفاده می‌کنند.

ویژوال استودیو پشتیبانی از مجموعه گسترده‌ای از زبان‌ها و فناوری‌ها دارد که این امکان را به توسعه‌دهندگان می‌دهد تا با توجه به نیازهای پروژه‌های خود، از زبان‌های مختلفی مثل C#, Visual Basic .NET (VB.NET)، C++, F#, Python، JavaScript، TypeScript و… استفاده کنند.

از ویژگی‌های برجسته ویژوال استودیو می‌توان به محیط کاربری کارآمد و گرافیکی آن، ابزارهای پیشرفته کدنویسی، ادیتور کد با قابلیت‌های سفارشی‌سازی بالا، ابزارهای اشتراک گذاری کد و کار همزمان بین چندین توسعه‌دهنده، امکان اتصال به سیستم‌های مختلف کنترل نسخه، ابزارهای پیشرفته‌ی پیشنهاد کد، ادوات اصلاح خطا و خطابرسی‌های پیچیده، ادوات تست و انتشار نرم‌افزار، پشتیبانی از محیط‌های مختلف توسعه نرم‌افزار موبایل و … اشاره کرد.

ویژوال استودیو در نسخه‌های مختلفی منتشر می‌شود، از جمله ویژوال استودیو کد (Visual Studio Code) که نسخه‌ی کم حجم‌تر و منعطف‌تری از ویژوال استودیو است و به‌خصوص برای توسعه‌دهندگان وب محبوب است.

آموزش نصب ویژوال استودیو

اگر قصد شروع برنامه نویسی را دارید نیازمند IDE قدرتمند Visual Studio هستید برای همین وارد مقاله دانلود و نصب ویژوال استودیو شوید تا بتوانید آخرین ورژن را نصب بکنید اما اگر قصد یادگیری برنامه نویسی را دارید میتوانید از طریق دوره های رایگان نونویسان از همین الان اقدام بکنید.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *