خدمات سئو سایت

برای فتح رتبه یک گوگل به سئو نیاز دارید

وقتی در گوگل کلمه ای را جستجو میکنید نتایج زیادی را مشاهده میکنید ولی چرا برخی سایت ها رتبه اول هستند و بعضی دیگر در رتبه های پایین؛ چطوری یک سایت رتبه اول را کسب میکند آیا رسیدن به این رتبه غیرممکن است؟ نه اونا فقط از خدمات سئو سایت استفاده میکنند تا اول باشند و در نهایت کاربران بیشتری جذب سایت خود بکنند که این باعث درآمد بیشتر میشود.

خدمات سئو سایت نونویسان

بهینه سازی سرعت سایت

یکی از گزینه های تاثیر گذار در سئو این است که سایت شما زیر ۳ ثانیه اجرا شود زیرا اگر طول بکشد کاربر سایت شما را ترک میکند.

آنالیز کلمات کلیدی

آنالیز برای پیدا کردن بهترین کلمه کلیدی مربوط به محصول یا محتوای شما.

لینک سازی مناسب

لینک سازی مناسب داخلی و خارجی برای سایت شما.

بک لینک و رپورتاژ آگهی

ایجاد کمپین مناسب برای دریافت بک لینک و رپورتاژ آگهی تا رسیدن به رتبه اول گوگل.

گزارش دهی دقیق

ما به شما گزارش دقیق میدهیم تا متوجه پیشرفت سئو سایت خود بشوید.

آنالیز کامل سئو سایت توسط تیم نونویسان

انواع روش ها در سئو سایت

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و روش‌های بهینه‌سازی جستجویی اطلاق می‌شود که با رعایت استانداردهای اخلاقی و قوانین موتورهای جستجو، بهبود رتبه صفحات وب در نتایج جستجوی ارگانیک انجام می‌دهد. با سئو کلاه سفید، به صورت قانونی و اخلاقی به محتوای وب‌سایت کمک می‌شود تا رتبه بهتری در نتایج جستجوی موتورهای جستجو کسب کند. به طور کلی، سئو کلاه سفید با تأکید بر محتوای مفید و ارزشمند برای بازدیدکنندگان وب‌سایت، بهبود رتبه و ترافیک وب‌سایت را تضمین می‌کند.

سئو کلاه خاکستری

سئو کلاه خاکستری به مجموعه‌ای از تکنیک‌های بهینه‌سازی جستجویی اشاره دارد که در میان سئو کلاه‌سفید و کلاه‌سیاه قرار می‌گیرد و ممکن است شامل برخی تکنیک‌هایی باشد که در برخی موارد از قوانین موتورهای جستجو خارج شده ولی مستلزم شناسایی کامل کلاه‌سفید و سیاه نیستند. به طور کلی، سئو کلاه خاکستری تلاش می‌کند با استفاده از تکنیک‌هایی که هم قابل قبول برای موتورهای جستجو هستند و هم قابل اعتماد و اخلاقی برای کاربران، به بهبود رتبه صفحات وب در نتایج جستجو کمک کند. مثال‌هایی از تکنیک‌های سئو کلاه خاکستری شامل ایجاد صفحات دورنمایی، استفاده از عناوین جذاب و جذب کلیک، و استفاده از پشتیبانی از کاربر در صفحات وب و افزایش اعتماد به کاربران وب سایت است.

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سیاه (Black Hat SEO) به مجموعه‌ای از روش‌ها و تکنیک‌های بهینه‌سازی جستجویی اشاره دارد که باعث بهبود رتبه صفحات وب در نتایج جستجو می‌شوند، اما در عین حال با قوانین موتورهای جستجو و اصول اخلاقی وب‌سایت‌ها و سئو در تضاد هستند. این تکنیک‌ها ممکن است شامل استفاده از کلمات کلیدی پر تکرار در متن وب‌سایت، پنهان کردن محتوا از کاربران وب، استفاده از پرشینگ (پیوند ساخت) غیرمجاز به صفحات دیگر، و ایجاد صفحات پراز محتوای تکراری باشد. سئو کلاه سیاه باعث بهبود رتبه صفحات در نتایج جستجوی موتورهای جستجو می‌شود، اما ممکن است باعث پایین آمدن رتبه صفحات وب‌سایت یا حتی مسدود شدن آن در نتایج جستجو شود. به طور کلی، سئو کلاه سیاه در بسیاری از موارد قانونی نیست و باعث ضرر و زیان برای مالکین وب‌سایت‌ها می‌شود.

سئو در نونویسان به چه روشی است

بهینه سازی سئو سایت با روش کلاه سفید

در خدمات سئو سایت نونویسان ما روش کلاه سفید را در نظر گرفته ایم زیرا در دیگر روش ها امکان پنالتی شدن سایت شما توسط موتور جستجوی گوگل وجود دارد پس بهتر است که از روش اصولی تبعیت کرد تا در کنار کسب رتبه اول موتور جستجو خیالتان راحت باشد که وقتی از خواب بیدار شدید پیغام اخطار را مشاهده نمیکنید مبنی بر از دست رفتن وب سایت شما.

درست است که روش کلاه سفید کند است اما اصولی و خالی از استرس است دقیقا مثل ضرب المثل دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است در روش کلاه سفید شاید بیشتر طول بکشد که رتبه اول شوید اما خیالتان آسوده است که دیر یا زود بالاخره رتبه اول را کسب میکنید.

اما اگر قصد این را دارید که با سرعت بیشتری رتبه اول را کسب کنید ما به شما سئو کلاه خاکستری را پیشنهاد میدهیم چرا که بهترین روش برای سئو سایت است چون هم سریعتر از کلاه سفید است و از طرفی دیگر امن تر از کلاه سیاه.

چرا باید سایت خود را سئو بکنیم

سئو (Search Engine Optimization) یک استراتژی بسیار مهم برای بهبود رتبه سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجوی اینترنتی است. در ادامه به برخی از فواید سئو شدن سایت پرداخته خواهد شد:

  1. افزایش ترافیک وب‌سایت: با بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجو، احتمال اینکه کاربران به سایت شما مراجعه کنند بیشتر می‌شود و در نتیجه ترافیک سایت شما افزایش می‌یابد.

  2. افزایش فروش و کسب و کار آنلاین: افزایش ترافیک به وب‌سایت شما می‌تواند به افزایش فروش و درآمد کمک کند، زیرا بیشترین تعداد مشتریان بعد از جستجو در موتورهای جستجو به وب‌سایت مراجعه می‌کنند.

  3. افزایش اعتبار سایت: سایت‌هایی که در نتایج جستجوی بالا قرار دارند، به عنوان معتبرترین و موثق‌ترین سایت‌ها تلقی می‌شوند. در نتیجه، سئو شدن سایت شما می‌تواند به افزایش اعتبار و قابلیت اطمینان سایت شما کمک کند.

  4. افزایش اطلاعات کاربران در مورد محصولات و خدمات شما: با توجه به اینکه بیشترین ترافیک وب‌ سایت‌ ها از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آید، بهترین راه برای آگاهی کاربران از محصولات و خدمات شما، در نتایج جستجو حضور داشتن در بالاترین رتبه‌ ها است.

  5. رقابت با رقبای دیگر: با سئو کردن سایت، شما می‌توانید از رقبای خود در نتایج موتور های جستجوی اینترنتی پیشی بگیرید و باعث افزایش سهم بازار خود شوید.

و به صورت کلی، با بهبود رتبه سایت خود در نتایج جستجو، می‌توانید به دست آوردن یک جایگاه برتر و تاثیرگذار در بازار هدف خود کمک کنید. همچنین، با اجرای بهینه‌سازی موتورهای جستجو بر روی سایت شما، می‌توانید به صورت مداوم ترافیک وب‌سایت خود را افزایش دهید و در نتیجه، مشتریان بیشتری به سمت خود جذب کنید.

بنابراین، با توجه به اینکه رتبه‌بندی در نتایج جستجوی موتورهای جستجوی اینترنتی برای رشد و موفقیت هر کسب و کار بسیار حائز اهمیت است، سئو شدن سایت شما از جمله استراتژی‌های موثر در جهت بهبود نمایان‌پذیری و شناخته شدن سایت شماست.

هزینه خدمات سئو سایت چقدر میشود

هزینه خدمات سئو سایت به عوامل زیادی بستگی دارد و در سئو بخش های زیادی وجود دارد شاید مدیر یک کسب و کار فقط بخواد سرعت نمایش سایتش بیشتر بشود و یا اینکه فقط به سفارش تولید محتوا نیاز داشته باشد و یا فقط در لینک سازی مشکل داشته باشید به همین دلیل قیمت ها برای خدمات مختلف متفاوت است و بسته به خدمات و رتبه سایت فرق میکند.

برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید.