سفارش سایت وردپرس

سفارش سایت وردپرس تخصص تیم نونویسان است. امروزه به علت فیلترینگ اکثر شبکه‌‌های های اجتماعی داشتن یک سایت می‌تواند باعث ادامه حیاط کسب و کار شما شود پس می‌توانید با طراحی سایت وردپرس یک قدم به سمت حفظ حیاط کسب و کار خود بردارید و در این راه متخصصین نونویسان در کنار شما هستند تا بدون هیچ مشکلی صاحب یک سایت حرفه‌ای شوید.

📖 سایت آموزشی
📰 سایت خبری
💼 سایت شرکتی
🛒 سایت فروشگاهی
سفارش سایت وردپرس​

چرا داشتن یک سایت مهم است؟

قطعا تمام کسب و کارها به زودی اقدام به سفارش سایت وردپرس می‌کنند حال برخی زودتر و برخی دیرتر زیرا سفارش سایت می‌تواند شما را سریعتر از رقبا به اهدافتان برساند چون بعد از سفارش سایت وردپرس می‌توانید محصولات خود را در یک بازار به بزرگی گوگل عرضه کنید پس در مسیر سفارش سایت وردپرس باید یک تیم حرفه‌ای در کنار خود داشته باشید از طرفی سفارش سایت وردپرس بسیار مقرون به صرفه‌تر از سایت اختصاصی است.

تنها در صورت داشتن سایت می‌توانید وقتی خواب هستید فروش داشته باشید، به همین راحتی وقتی خواب هستید مشتری از شما خرید می‌کند و در نهایت پول بدون هیچ زحمتی برای شما واریز می‌شود.

مزایای سفارش سایت وردپرس؟

فروش بیشتر

در هر زمان می‌توانید به هر مکان فروش و ارسال محصول داشته باشید.

برندسازی

بر روی برند خوی کار کنید و با داشتن یک سایت حرفه‌ای قدرت خود را نشان دهید.

کنترل رفتار مشتری

رفتار مشتری را بررسی کنید و هرآنچه که نیاز دارد برای فروش ارائه دهید.

چرا خدمات سفارش سایت وردپرس نونویسان؟

اگر قصد سفارش سایت وردپرس را دارید قطعا متوجه شدید که افراد و شرکت‌های زیادی این کار را برای شما انجام می‌دهند، اما به علت عدم تسلط و حرفه‌ای نبودن پروژه نهایی با مشکل مواجه می‌شود و همین اتفاق سبب شده تا کارفرمایان به شرکت‌های  طراحی سایت اعتماد کافی نداشته باشند.

تیم نونویسان با داشتن یک تیم حرفه‌ای و متخصص می‌تواند اهداف شما را شناسایی و در راه رسیدن به هدف شما را کمک کند تا در نهایت با سفارش سایت وردپرس بتوانید فروش خود را چند برابر کنید.

اعضای تیم برنامه نویسی نونویسان

سفارش سایت wordpress یا طراحی اختصاصی؟

پاسخ این سوال به عوامل زیادی بستگی دارد اما مهم ترین آن این است که سایت مورد نظر تا چه میزان حرفه‌ای است اگر با وردپرس امکان طراحی سایت وجود ندارد قطعا سایت اختصاصی مناسب است زیرا برنامه نویسی پلاگین اختصاصی هزینه بیشتری دارد اما اگر سایتی که در نظر دارید پیچیده نیست سفارش سایت wordpress بهتر است چراکه هزینه کمتری پرداخت می‌کنید و از طرفی با سفارش سایت wordpress کار شما در آینده راحت تر است زیرا تغییرات و اضافه کردن بخش جدید هزینه کمتری دارد حتی خودتون با دانش کمی می‌تونید نیاز خود را برطرف سازید.

هزینه سفارش سایت wordpress چقدر است؟

هزینه سفارش پروژه وردپرس به عوامل زیادی بستگی دارد که ابتدا باید با تیم نونویسان تماس بگیرید و علاوه بر دریافت هزینه از یک مشاوره رایگان نیز بهره‌مند شوید، علاوه قابلیت های سایت حجم و دامنه نیز تاثیر گذار زیرا هرچقدر سایت شما بزرگتر باشد میزان فضایی که خریداری می‌شود بیشتر است و این اتفاق سبب می‌شود تا هزینه های پیش رو بیشتر شود علاوه بر این اگر دامنه مورد نظر شما ir نباشد هزینه خریداری دامنه بیشتر می‌شود.

آیا تغییرات در سایت بعد از مدتی ممکن است؟

تغییرات بعد از سفارش سایت وردپرس نیز امکان پذیر است زیرا هر کسب و کاری پیشرفت می‌کند پس باید امکانات بیشتری برای سایت مربوطه نیز پیاده سازی کرد پس نگران نباشید در هر زمانی تغییرات نیاز باشد تیم نونویسان سریعا تغییرات را ایجاد کرده و سایت را تحویل می‌دهد.