کد فعالسازی ویژوال استودیو

کد فعالسازی ویژوال استودیو

خواندن این مطلب

4 دقیقه

زمان میبرد!

چه زمانی باید از کد فعالسازی استفاده بکنیم

در مقاله کد فعالسازی ویژوال استودیو یاد میگیرید که اگر بعد از گذشت مدتی یک خطا به شکل زیر را مشاهده کردید بیانگر این است که دیگر نمیتوانید به صورت رایگان از Visual Studio استفاده بکنید و برای بر طرف شدن این محدودیت باید از license ویژوال استودیو استفاده بکنید البته باید دقت داشته باشید برای فعالسازی ویژوال استودیو باید حتما License مربوط به ورژن خود را انتخاب بکنید.
ارور درخواست license ویژوال استودیو

بعد از گذشت ۳۰ روز با صفحه بالا مواجه میشوید در این مرحله باید نسبت به فعالسازی ویژوال استودیو خود اقدام بکنید دقت داشته باشید علاوه بر ورژن یعنی اینکه نرم افزار شما متعلق به چه سالی است باید نسخه آن هم درست انتخاب بکنید که تمامی این نسخه ها را میتوانید در مقاله کد فعالسازی ویژوال استودیو مشاهده بکنید.

کد فعالسازی ویژوال استودیو ۲۰۲۲​​

نسخه Enterprise

VHF9H-NXBBB-638P6-6JHCY-88JWH

نسخه Professional

TD244-P4NB7-YQ6XK-Y8MMM-YWV2J

کد فعالسازی ویژوال استودیو ۲۰۲۰

HG8FD-DR6F8-T7G9Y-H80UI-9NUB8

YV7T8-R6C8R-C6VT9-7GBHY-80NUJ

T6RX5-EZXCR-6VT7B-Y80NU-HBGVF

CDX5X-7E5CR-86VT7-9BY9V-7TC8R

کد فعالسازی ویژوال استودیو ۲۰۱۹​​

نسخه Enterprise

BF8Y8 GN2QH T84XB QVY3B-RC4DF

نسخه Professional

NYWVH HT4XC R2WYW 9Y3CM-X4V3Y

نسخه Professional

NYWVH-HT4XC-R2WYW-9Y3CM-X4V3Y

کد فعالسازی ویژوال استودیو ۲۰۱۷​​

نسخه Enterprise

NJVYC-BMHX2-G77MM-4XJMR-6Q8QF

نسخه Professional

KBJFW-NXHK6-W4WJM-CRMQB-G3CDH

کد فعالسازی ویژوال استودیو ۲۰۱۵​​

نسخه Enterprise

HM6NR-QXX7C-DFW2Y-8B82K-WTYJV

نسخه Enterprise

۲XNFG-KFHR8-QV3CP-3W6HT-683CH

نسخه Professional

HMGNV-WCYXV-X7G9W-YCX63-B98R2

نسخه Team Foundation Server

PTBNK-HVGCM-HB2GW-MXWMH-T3BJQ

کد فعالسازی ویژوال استودیو ۲۰۱۳​​

نسخه Professional

XDM3T-W3T3V-MGJWK-8BFVD-GVPKY

نسخه Premium

FBJVC-3CMTX-D8DVP-RTQCT-92494

نسخه Ultimate

BWG7X-J98B3-W34RT-33B3R-JVYW9

نسخه Team Foundation Server

MHG9J-HHHX9-WWPQP-D8T7H-7KCQG

ویژوال استودیو چیست؟

ویژوال استودیو یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) است که توسط شرکت مایکروسافت ایجاد شده است. این ابزار به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد برنامه‌ها، وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها و سرویس‌های وبی را در گونه‌های مختلف از زبان‌ها و فناوری‌ها می‌دهد. ویژوال استودیو به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارهای توسعه نرم‌افزار شناخته می‌شود و بسیاری از توسعه‌دهندگان از آن برای توسعه و مدیریت پروژه‌های نرم‌افزاری استفاده می‌کنند.

ویژوال استودیو پشتیبانی از مجموعه گسترده‌ای از زبان‌ها و فناوری‌ها دارد که این امکان را به توسعه‌دهندگان می‌دهد تا با توجه به نیازهای پروژه‌های خود، از زبان‌های مختلفی مثل C#, Visual Basic .NET (VB.NET)، C++, F#, Python، JavaScript، TypeScript و… استفاده کنند.

از ویژگی‌های برجسته ویژوال استودیو می‌توان به محیط کاربری کارآمد و گرافیکی آن، ابزارهای پیشرفته کدنویسی، ادیتور کد با قابلیت‌های سفارشی‌سازی بالا، ابزارهای اشتراک گذاری کد و کار همزمان بین چندین توسعه‌دهنده، امکان اتصال به سیستم‌های مختلف کنترل نسخه، ابزارهای پیشرفته‌ی پیشنهاد کد، ادوات اصلاح خطا و خطابرسی‌های پیچیده، ادوات تست و انتشار نرم‌افزار، پشتیبانی از محیط‌های مختلف توسعه نرم‌افزار موبایل و … اشاره کرد.

ویژوال استودیو در نسخه‌های مختلفی منتشر می‌شود، از جمله ویژوال استودیو کد (Visual Studio Code) که نسخه‌ی کم حجم‌تر و منعطف‌تری از ویژوال استودیو است و به‌خصوص برای توسعه‌دهندگان وب محبوب است.

آموزش نصب ویژوال استودیو

اگر قصد شروع برنامه نویسی را دارید نیازمند IDE قدرتمند Visual Studio هستید برای همین وارد مقاله دانلود و نصب ویژوال استودیو شوید تا بتوانید آخرین ورژن را نصب بکنید اما اگر قصد یادگیری برنامه نویسی را دارید میتوانید از طریق دوره های رایگان نونویسان از همین الان اقدام بکنید.
۵ از ۵ - ۱ امتیاز

درباره نویسندهنظرات کاربراندیدگاهتان را بنویسید

مطالب مرتبط